Kontakt oss

Tanum sine butikker ligger i Oslo-området, Trondheim sentrum og på flyplassene Torp, Flesland og Værnes. Vårt mål er å være best i bransjen på salgsfremmende service. Vi setter derfor kundene i fokus for alt vi gjør.

Du er velkommen til å kontakte oss:

Besøksadresse: Akersgata 47/49, 0055 Oslo

Postadresse: Postboks 1900 Sentrum, 0055 Oslo

Telefon: 21 61 65 00

Ledergruppen

Anne-Regine Bakstad
Områdeforretningsdirektør
48 22 42 53
anne-regine.bakstad@tanum.no
Eva Svoldal
Butikkdirektør
41 47 13 46
eva.svoldal@tanum.no
Berit Solberg Folden
Markedsdirektør
41 47 13 46
berit.folden@tanum.no
Helle Giset
48156768
helle.giset@tanum.no
Lars Bjørnung Hellan
Økonomisjef
90 09 04 41
lars.b.hellan@tanum.no
Eirik Mikalsen
E-handelssjef
91 71 41 41
eirik.mikalsen@tanum.no

 

Markedsavdelingen

Berit Solberg Folden
Markedsdirektør
41 47 13 46
berit.folden@tanum.no
Heidi Kjernet
Kampanjeansvarlig
41 47 13 46
heidi.kjernet@tanum.no
Elisabeth Kielland Haug
Markedskonsulent
99 02 04 12
elisabeth.k.haug@tanum.no
Tine Lien
Innkjøper, pliktig
93 08 22 57
tine.lien@tanum.no
Lise Olsen
Innkjøper
48 02 96 36
lise.olsen@tanum.no
Marianne Svolvik (permisjon)
Markedskommunikatør
91 39 59 07
marianne.solvik@tanum.no

 

Nettredaksjon
 

Eirik Mikalsen
E-handelssjef
91 71 41 41
eirik.mikalsen@tanum.no
Marit Austgulen
Seniorrådgiver
41 68 30 23
marit.austgulen@tanum.no
Bjørg Heggtveit
Markedskonsulent
91 71 26 78   
bjorg.heggtveit@tanum.no
Espen Rudseter Halvorsen
92 81 85 77
espen.halvorsen@tanum.no

 

Økonomi

Lars Bjørnung Hellan
Økonomisjef
90 09 04 41
lars.b.hellan@tanum.no
Øistein Eriksen
Koordinator IT/ intern vareflyt
90 51 28 06
oistein.eriksen@tanum.no
Hege Limbodal
Regnskapsmedarbeider
91 39 58 55
regnskap@tanum.no
Oddveig Ørstavik
Lønnsansvarlig
91 39 59 23
oddveig.orstavik@tanum.no
Steinar Lund
Logistikkmedarbeider
91513492
steinar.lund@tanum.no
 
Bilde viser kassen på Tanum Karl Johan